tel: (+48) 506 268 329 (rezerwacja terminu)

email: kontakt@semilia.pl

Twoja rehabilitacja w sercu Długołęki

PRO Semilia jest prężnie działającym ośrodkiem i otwartym na potrzeby mieszkańców Długołęki i nie tylko. Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnej pomocy i opieki, która dałaby szanse uzyskania poprawy stanu zdrowia oraz zadowolenia naszych Pacjentów. W PRO Semili wykonywane są zabiegi z zakresu FIZYKOTERAPII, KINEZYTERAPII, MASAŻY oraz Strefy relaksu.

Nasza oferta:

"Strefa relaksu"

Każdy z nas potrzebuje czasem chwili dla siebie. Czasu, który pozwoliłby odpocząć, zrelaksować zmęczone ciało i umysł. Dzięki, któremu można by odpłynąć choć na moment gdzieś daleko, poza wszelką codzienność. Wychodząc naprzeciw takim właśnie oczekiwaniom i potrzebom, stworzyłyśmy w PRO Semilia „Strefę Relaksu”. Znajdziecie w niej Państwo szereg zabiegów oraz masaży, które przyniosą ulgę po ciężkim dniu w pracy oraz odprężenie, którego tak często brakuje w codziennej bieganinie.

W ramach „Strefy Relaksu” wykonujemy:

Masaż antycellulitowy

Jest to bardzo intensywny masaż, zupełnie inny niż klasyczny. Polega na ugniataniu, uciskaniu i oklepywaniu ciała. Głównym zadaniem tego rodzaju masażu jest rozbicie komórek tłuszczu, które znajdują się głęboko w tkance podskórnej. Regularne stosowanie masażu antycellulitowego pomaga w kształtowaniu zdrowej sylwetki i znacznie wpływa na redukcję cellulitu. Masaż ten doskonale likwiduje tkankę tłuszczową z okolic brzucha, pośladków, bioder oraz ud.

Masaż relaksacyjny twarzy oraz masaż relaksacyjny dekoltu i szyi

Przeznaczony dla kobiet i mężczyzn. Doskonale rozluźnia mięśnie karku, twarzy, działa przeciwzmarszczkowo, rozluźniająco i wspaniale ujędrnia oraz głęboko relaksuje.

Masaż uciskowy BOA

Zabieg wykonywany jest na kończyny dolne i górne przy użyciu mankietów uciskowych wypełnianych powietrzem. Wykonywany po urazach i kontuzjach, ale równie skuteczny w walce z bólem i obrzękami wywołanymi pracą stojącą. Idealny dla kobiet w ciąży. Daje uczucie odprężenia, lekkości i swobody. Niezawodny w walce z cellulitem.

Aquavibron

Zwany inaczej masażem wibracyjnym, to zabieg suchy wykonywany za pomocą specjalnego aparatu przez który przepływa woda i wytwarza drgania membrany w aplikatorze. Poprzez masaż dużych i małych grup mięśniowych i tkanki podskórnej usprawnia krążenie obwodowe.